ד"ר איתי סרוגו

בית חולים וטרינרי, פריצת דיסק אצל כלבים

סיום לימודי וטרינריה של ד"ר איתי סרוגו היה ב- 2005, בבית ספר לווטרינריה. אחר כך עבר שנת התמחות במחלקה לטיפול נמרץ ולחירום בבת החולים, שתומה היה ב- 2006. בשלב הבא, ד"ר איתי סרוגו כיכב כרופא לכל דבר ועניין בבית החולים האוניברסיטאי, באותן המחלקות, לתקופה בת שנה וחצי. הוא החל את הסטאז' בחסות הקולג' האירופי לנוירולוגיה ולנוירוכירורגיה ב- 2008 עד אמצע שנת 2011. דוקטור איתי סרוגו צלח את מבחני ההסמכה וקיבל ב- 2012 תעודת מומחה לנוירולוגיה וטרינרית.

מה כולל ניהול מחלקת הנוירולוגיה בראשותו של ד"ר איתי סרוגו?

על ניהול מחלקת הנוירולוגיה אמונים ד"ר איתי סרוגו וד"ר ברנון איתי. כל הרופאים שמועסקים בבית החולים מקפידים להיוועץ בהם כאשר חוששים לנוכחות של בעיה נוירולוגית. במקרה הצורך, מגיע אחד מהם לבצע בדיקות מקיפות בחיות. תחומי האחריות של המחלקה הינם כלהלן – ניתוחי עמוד שדרה לחתולים ולכלבים, אפילפסיה או עוויתות בקרב חתולים או כלבים, ניתוחי מוח לחתולים ולכלבים, טיפול בכלבים שסובלים מכאבים בצוואר או בגב, מקרים של שברים בעמוד שדרה אצל חתולים או כלבים, כלבים שסובלים מפריצת דיסק.

מדוע לשכור את שירותי הווטרינר דוקטור איתי סרוגו כמומחה?

הבשורה הטובה, רמת הרפואה הווטרינרית במדינת ישראל בסימן עלייה מדי יום. וטרינר, למרות שלמד המון שנים, אינו מבין לעומק בכל תחום, ובשל כך הוא מסתייע בשירות של וטרינר מומחה, כמו למשל – ד"ר איתי סרוגו. כידוע, כל וטרינר מומחה התמחה בתחום מסוים, כאשר סיים ללמוד, מה שאומר שהוא עובד רק במה שהוא מומחה, ומפה מגיעה המקצועיות הרבה שלו. ולצורך העניין נדגיש כי הווטרינר סרוגו איתי מומחה לטיפול במצבי חירום ומצבים נוירולוגיים, תוך כדי כך שניסיונו ניכר בחניכת תלמידים לסיעוד ווטרינרי ולווטרינריה, כך שאין כל ספק במקצועיות ובמומחיות שלו.

אינפורמציה על ניהולה של מחלקת הנוירוכירורגיה והנוירולוגיה ברשות ד"ר איתי סרוגו

כאמור לעיל, דוקטור ברנון, ביחד עם ד"ר איתי סרוגו,  מתפעלים את המחלקה לנוירוכירורגיה ולנוירולוגיה. הם יסדו את  מתוך הכוונה שיהיה מרכז פניות מיוחד ומקצועי לתרחישים נוירולוגיים, שלהם יסופקו שירותים של נוירולוגיה כווטרינרות פרטית. המוטו שהם ראו לפניהם הוא לספק טיפול כירורגי ורפואי למנעד רב של מחלות במערכת העצבים של חיות, טיפולים מקצועיים ביותר, כאשר צוות המומחים מנהל קשר קבוע עם הווטרינר שאחראי על הטיפול בבעלי החיים, ועל ידי שמירה על איכות חייהם התקינה.